image
Ahmet Çetin
Yazılım geliştirici Web programlama İnternet yazılımları Her konuda Tüm iş kollarında Her alanda Web sitesi yapımı
Ahmet Çetin

Neler yapıyorum

Web programlama, İnternet yazIlIMLARI

Neler yapıyorum

  • Kamu-Özel, Dernek-Vakıf, Ticari şirket-Bireysel ticaret, Eğitim-Okul-Dershane, Gazete-Haber portalı, Kişisel blog-tanıtım, Turizm-Sanayii ve benzeri tüm alanlar ve konularda profesyonel bakış açısıyla ve yılların vermiş olduğu deneyimle web sitesi, portal ve e-ticaret sitesi yapımı.
  • Şirket içi mal ve ya hammede girişinden ürün çıkışına kadar tüm üretim safhalarında malzeme kontrolü, çalışma saati kontrolü, anlık stok kontrolu, anlık maliyet hesabını online çalışan yazılımlar.
  • Ürün stok, Personel takip, Maliyet takip, Bilanço takip, Satış takip, Merkez ve şubeler arasında tüm faaliyetlerin ve takiplerin yapılabilmesi, anlık rapor ve grafikler, anlık giriş-çıkış takibi, faaliyetlerin anlık olarak kontrol ve takibini yapacak çevrimiçi çalışan yazılımlar.
  • Lise ve Yüksek Öğretim öğrencilerinin web sitesi, çevrimiçi yazılımlarla ilgili proje ve ödevlerinin hazırlanması.
  • Tüm web sitesi, portal ve çevrimiçi yazılımlara yönetim paneli standar olarak eklenmektedir. Yönetim panelinden siteyle ilgili tüm içerik, görsel ve benzeri değişiklikleri yapabilirsiniz. Personel, Üye, Mal, Hizmet, Tanıtım ve benzeri konulardaki sitenizin tüm işlemlerini yapabilirsiniz. Raporlar ve grafikler alabilirsiniz.
  • İlgili olduğum alanlarla ilgi sorularınız ve sorunlarınızı mail adresime ve ya iletişim formuna yazabilirsiniz. Danışmanlık ücretsizdir.
image